Najnowsze komentarze
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

21.08.2016 22:01

Wprowadzenie

Krótka opowieść o mnie

Witam wszystkich Motomaniaków !

Dominik imię me , a wiek 23 sezony ;)  

Od dawien dawna myślałem o założeniu blogu i opisywania mojej historii o czymś tak ważnym dla mnie jak motocykle, nie wiem jak to nazwa miłość? uzależnienie? nie wiem poprostu odkąd tylko pamiętam zostało to w jakiś sposób powoli wszczepione i w sumie sam zacząłem to rozwijać mimo pozniejszego negatywnego nastawienia mojej  rodziny.

W momencie w którym zaczynam pisać tego Bloga siedzę z Moim szfagrem na torze motocrossowym w stanach  Zjednoczonych i czekamy na naszą sesje aby uczyć się zamykać kolejne  wysoki, podczas gdy jeszcze niecałe półtora roku temu  lezalem w Polsce w szpitalu poobijany i ze  złamana  w 3 miejscach kości skokowej po wypadku na Zx10r i o motocrossie wiedziałem tyle co przeciętny Kowalski, czyli prawie nic . 

Nie będzie to jakiś mega wypasiony blog z poprawnymi  zwrotami i całkowicie zgodna gramatyka i , Będą to proste opisy mojej historii, o tych dobrych momentach i o tych złych, o tym co dzieje się teraz i o tym co było. Tak że życzę miłego czytania i Pozdrawiam wszystkich ! 

Komentarze : 1
2016-08-22 05:21:06 jazda na kuli

witamy serdecznie

  • Dodaj komentarz

Tagi

historia (1), marzenia (1), O mnie (1)

Archiwum

Kategorie